Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnym Konkursie Wielkanocnym organizowanym w naszym przedszkolu

pt. ,,Pisanki, baranki, zajączki i inne cudeńka wielkanocne”

 

1. Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy na temat zwyczajów wielkanocnych, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz współpracy z rodzicami.
2. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci wspólnie z Rodzicami lub Opiekunami naszej placówki.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opatrzenie pracy metryczką. Metryczka powinna zawierać imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.
4. Prace należy przynieść na teren placówki do 11 kwietnia 2014r i przekazać nauczycielkom danej grupy.

5. Praca może być wykonana dowolną techniką w formie płaskiej lub przestrzennej.

6. Oceny prac dokona powołana przez organizatora Komisja Konkursowa.

7. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 kwietnia 2014 r.
8. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody w kategorii:
- najciekawsza palma wielkanocna
- najciekawsza pisanka
- najciekawsza ozdoba wielkanocna.
Spośród uczestników konkursu zostaną wyłonione trzy najciekawsze prace po jednej z każdej kategorii. Lista laureatów będzie przedstawiona do wiadomości przedszkolnej.